O nas

O nas

Jesteśmy firmą działającą w wykonawstwie branży sanitarnej od 2008 r. z siedzibą w Białymstoku.

Oferujemy usługi w zakresie kompleksowego wykonawstwa pomp ciepła oraz innych robót instalacji sanitarnych, klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji. Posiadamy bogate doświadczenie w budowie instalacji pomp ciepła w domkach jednorodzinnych jak i obiektach użyteczności publicznej a także przemysłowych. W 2020r otrzymaliśmy od firmy NIBE status VIP Partner nadawany przez NIBE dla autoryzowanych instalatorów posiadających największą wiedzę i doświadczenie w montażu pomp ciepła, którzy cieszą się dobrą opinią i zaufaniem wśród użytkowników tych urządzeń.

Działamy lokalnie do 100km od Białegostoku - istnieje wtedy realna opieka nad instalacją i możliwość reakcji w razie nieprawidłowości w działaniu

Zapewniamy wykonawstwo w jak najszerszym zakresie, w najlepszym wykonaniu przy jednoczesnym zastosowaniu właściwych materiałów i konkurencyjnych cen. Na wszystkie wykonywane prace udzielamy pisemnej gwarancji.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy wykonawcze, administratorów nieruchomości oraz pracownie architektoniczne.